• YARIM ALTIN
  1.242,36
  % 0,00
 • AMERIKAN DOLARI
  6,8411
  % -0,07
 • € EURO
  7,7035
  % -0,16
 • £ POUND
  8,5944
  % -0,24
 • ¥ YUAN
  0,9654
  % -0,06
 • РУБ RUBLE
  0,0983
  % 0,00
 • BITCOIN
  64970,303
  % 1,13
 • BIST 100
  110.939,66
  % 1,26

Uzmanlardan Bayram Sonrası Altın Yorumu

Uzmanlardan Bayram Sonrası Altın Yorumu

Altın yorumları ile altın piyasasından uzak kalmayın, altın yatırımı yapmadan önce mutlaka göz atın.

Altın Yorumları içeriğimiz ile güncel, alanında ünlü vekazandıran altın yorumları uzmanlardan derlenerek özenle okumanız için sitemize ekleniyor. Altın fiyatları ne olur sorusu için altın yorum sayfasını okumaya başlayabilirsiniz.

Altın yorumlarına giriş yapmadan önce:

ONS Altın – Haftanın ilk gününde ABD – Çin arasındaki gerginlik devam ederken küresel ekonomilerin yeniden açılmasının getirdiği iyimserlik ile birlikte artan risk iştahının Ons Altın’ı baskıladığı takip edilirken gün içerisinde Altın’ın aşağı yönlü hareketini sürdürdüğü izlenmişti. Haftanın ikinci işlem gününde ise yatırımcıların dikkatlerini ABD ile Çin arasında artan gerginlikten ziyade ekonomilerin yeniden açılmalarına ilişkin işaretlere çevirmeleri sonucu artan risk iştahı ile birlikte gün sonunda aşağı yönlü hareketini sürdürdüğü takip edildi.

GRAM Altın – Haftanın ilk işlem gününde kurda zayıf veri akışı ve kapalı piyasalar ile birlikte sınırlı hareketler gözlenirken, artan risk iştahının Ons Altın’ı baskılamasıyla Gram Altın da aşağı yönlü sınırlı hareketini sürdürdüğü gözlenmişti. Haftanın ikinci işlem gününde ise ekonomilerin yeniden açılmasının küresel ekonomik büyümeye yönelik endişeleri azaltması ve risk iştahında gözlenen artış ile birlikte Dolar’ın güçlü duruşunu sürdüremediği izlenirken, Ons Altın’ında baskı altında kaldığı kalması sonucu Gram Altın’ın aşağı yönlü hareketini sürdürdüğü takip edildi.

Uzmanlardan Altın Yorumları

Işık FX Altın Yorumu 27.05.2020

Değerli Metal’de hafta genelinde satış yönlü işlemler ağırlık kazandı ve şu anda 1700 ana destek seviyesini takip etmekteyiz. Bu seviyenin geçilmesi halinde satış yönlü işlemler derinlik kazanabilir. Ve bu durumda 1685 seviyeleri yeniden gündeme gelebilir. Aksi takdirde emtia tarafında görülebilecek toparlanma hareketlerinde 1710, 1714, 1722 ve 1730 direnç seviyeleri takip edilebilir. Yukarı yönlü atakların hız kazanabilmesi için 1730 seviyesi üzerinde en az iki günlük kapanışlar görmemiz gerekebilir. Bu durumda ise; 1750 seviyeleri hedef haline gelebilir.

İnfo Yatırım Altın Yorumu 27.05.2020

Küresel bazda ülkelerin ekonomilerini açmaları ve koronavirüs yasaklarını adım adım kaldırmaları piyasalarda bir miktar ılımlı havanın oluşmasına neden oluyor. Japonya hükümeti de Pazartesi günü ülke çapında uygulanan OHAL kararını sonlandırdığını açıklarken; 1 Haziran’dan itibaren İngiltere’de Açıkhava pazarları ve oto galeriler gibi yerler belirli kurallar çerçevesinde faaliyetlerine tekrar başlayacak. Diğer yandan Amerika ile Çin arasındaki gerginlikler ise derinleşmeye devam ediyor. Son olarak Beyaz Saray’da açıklamalarda bulunan Trump; hafta içerisinde Çinli yetkililere yönelik yaptırım kararının gelebileceğini, hafta sonundan önce Çin konusunda güçlü bir adım atılabileceğini belirtti. Fakat piyasaların dikkati ekonomilerin tekrar açılmasına ağır basınca altın fiyatlarında aşağı yönlü hareketlenmelerin yaşanmasına neden oldu. Piyasalar küresel bazda yaşanacak gelişmeleri yakından izlemeye devam edecek.

Tüm bunlar ışığında XAUUSD’yi teknik olarak inceleyecek olursak yukarı yönlü hareketlenmelerde sırasıyla 1740.21 – 1763.88 – 1778.66 seviyeleri direnç noktaları olarak takip edilebilir. Aşağı yönlü gevşemelerde ise 1691.74 – 1667.91 – 1643.35 seviyeleri destek noktaları olarak test edilebilir.

Ahlatcı Yatırım ONS Altın yorumu 27.05.2020

Teknik olarak incelediğimizde, Ons Altın’ın 1705 Dolar seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. Artan talep ile Ons Altın’ın yukarı yönlü hareketine devam etmesi durumunda sırası ile 1712, 1719 ve 1726 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Olası bir aşağı yönlü harekete geçiş durumunda ise 1698, 1692 ve 1684 destek seviyeleri kısa vadede takip edilebilir.

Ahlatcı Yatırım Gram Altın Yorumu 27.05.2020

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 370 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 367 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 373, 386 ve 389 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 367, 364 ve 360 destek seviyeleri takip edilmelidir.


Altın alacaklar dikkat!

Altın kurundan en çok etkilenen vatandaşlar oluyor çünkü birincil elden hissetmeseler de zamanla altın fiyatları vatandaşı da vurmaya başlıyor.

Altın Fiyatları & Altın Piyasası

Altın, tüm dünyada güvenilir bir liman olarak sığınılan, dünyanın en değerli metal madenlerinden biridir. Altının, hem ödeme, hem hediye hem de yatırım aracı olarak kullanılması, tüm dünyada altın fiyatlarının sürekli olarak değişken değere sahip olmasına sebebiyet vermektedir.Altın fiyatları ne olur sorusuna yatirimaraclari.net olarak cevap bulabilmeniz için uzmanlardan sizler için en güncel altın yorumları ve altın yorum analizlerini sitemizde paylaşıyoruz. 

Güncel altın fiyatlarının yanı sıra, altın yorum analizlerinde sıkça geçmiş altın fiyatlarını da geleceği yorumlamak için kullanan uzman analistlerden altın fiyatları ne olur sorusuna cevap aramalarından dolayı, detaylı bilgi sahibi olabiliyoruz. Geçmiş döneme ait altın fiyatları, altın yorum grafiklerinde net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Altın yorum sayfası, özellikle döviz piyasasının gelecekte yapacağı hareketleri doğru tahmin etmek için yatırımcılar tarafından sıkça kullanılan bir sayfadır. Yatirimaraclari takipçileri de düzenli olarak gram altın ve ons altın yorumlarını buradan takip edebilir ve altın piyasası hakkında en doğru fikirlere sahip olabilirsiniz. Altın fiyatlarından haberdar olmanın yanı sıra, dolar ve euro gibi önemli yatırım araçları ve para birimlerinin de nasıl etkilenebileceğini altın yorum analizleri içeriklerimizde seçebilirsiniz.

Uzmanlar tarafından paylaşılan altın yorumlarını derlediğimiz altın yorum sayfası, yatırımcılar için çok önemli bir sayfa olup herhangi al sat tavsiyesi içermez

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!


Altin Yorum

Altın fiyatları ne olur?

Altın fiyatları ne olur sorusu için uzmanlardan cevaplarla derlediğimiz analizimizi okumak için tıklayın.

Altın fiyatları yükselecek mi?

Altın fiyatları yükselecek mi, dolar kuru nereye gidiyor? Uzman yorumlarıyla cevapladık, okumak için tıklayın.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Altın alacaklar dikkat!

Altın kurundan en çok etkilenen vatandaşlar oluyor çünkü birincil elden hissetmeseler de zamanla altın fiyatları vatandaşı da vurmaya başlıyor. Altın alacaklar dikkat! Haberi okumak için tıklayın.


Back to Index